Home

                                                                                              05830                            

Jassen gesponsord aan 1ste ploeg en beloften:

Feryn Niels: Dak – Timmerwerken Ichtegem
Koen Vandaele: Voegwerken Eernegem
Café St. Cecilia – Feestzaal T’Wit Paard Ichtegem
T’Jonck Rudy: Terrasoverkappingen Ichtegem   

————————————————————————————————————————————–

wedstrijdbal

Wie schenk er de volgende ? 

Op Zondag  10 – 02 – 19
Kvc Ichtegem  –  Lissewege 

Wedstrijdbal geschonken door :
Cafetaria Time out Eernegem

                                  

 

Bekijk onze nieuwe balsponsors hier

 —————————————————————————————————————————————

Noteer alvast volgende activiteiten:

Quiz : 22 februari 2019
wie wint de buit?: maart 2019
Lente Tornooi: 1 , 4 en 5 mei 2019
BBQ: 11 mei 2019

————————————————————————————————————————————-

Wedstrijden dit weekend.

Zaterdag 23 Feb. 2019

Om 09u00     U10 A  –  VV Koekelare
Om 09u15     SV Jabbeke  –  U7
Om 09u15     E. De Haan  –  U17          
Om 09u45    VV Koekelare A  –  U9
Om 10u00     FC Lichtervelde C  –  U8
Om 10u30     U10 B  –  Svd Kortemark
     
Om 13u00     U12 A  –  Kv Oostende C
Om 13u00     U13  –  VV Alveringem
Om 14u30     U12 B  –  VV Koekelare F
Om 14u30     U15  –  Svd Kortemark

Zondag 24 Feb. 2019

Om 09u15     U21  –  Dar. Ruddervoorde
Om 09u15     Beloften B  –  Oostnieuwkerke B
Om 09u15     Leke – Vladslo  –  Beloften A

Om 15u00     1 ste Elftal  –  SC Lombardsijde 

——————————————————————————————————————–

Uitslagen Vorige week

Zaterdag 16 Feb. 2019

Om 09u15     U17  –  VC Zandvoorde    3 – 1
Om 09u30     U8  –  SK Torhout              1 -8
Om 09u30     Exc Zedelgem  –  U10 A    2 – 8          
Om 10u00     U7  –  SV Loppem A  9 – 22 &  16 -17
Om 10u30     FC Veldegem  –  U10 B     8 – 3
Om 11u00     U9  –  SV Diksmuide C      6 – 10
     
Om 13u30     Handzame A  –  U13               4 – 7
Om 14u00     Dosko Beveren B  –  U12 B    4 – 10
Om 14u30     Oostduinkerke B  –  U12 A     4 – 1
Om 14u30     Handzame A  –  U15               1 – 3
Om 17u30     SK Torhout  –  U21                  5 – 2

Zondag 17 Feb. 2019

Om 09u15     Beloften A  –  Lombardsijde A  5 – 0
Om 09u15     VP Gits B  –  Beloften B              1 – 3
Om 15u00     SK Torhout  –  1 ste Elftal           0 – 1

 

 

Website Patrick Website Willems