Home

                                                                                              05830                            

Jassen gesponsord aan 1ste ploeg en beloften:

Feryn Niels: Dak – Timmerwerken Ichtegem
Koen Vandaele: Voegwerken Eernegem
Café St. Cecilia – Feestzaal T’Wit Paard Ichtegem
T’Jonck Rudy: Terrasoverkappingen Ichtegem   

————————————————————————————————————————————–

wedstrijdbal

Wie schenk er de volgende ? 

Op Zondag  01- 12 – 18
Kvc Ichtegem  –   

Wedstrijdbal geschonken door :  

                                  

 

Bekijk onze nieuwe balsponsors hier

 —————————————————————————————————————————————

Noteer alvast volgende activiteiten:

Kerstmarkt 22 Dec. 2018:  klik op de link

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156800316374291&set=gm.340173113229062&type=3

kerstmarkt  voor iedereen op 22 december 2018
wie wint de buit?: maart 2019
Lente Tornooi: 1 , 4 en 5 mei 2019
BBQ: 11 mei 2019

————————————————————————————————————————————-

Wedstrijden dit weekend.

Zondag 09 Dec. 2018

Om 09u15     U21 –  SV Jabbeke
Om 09u15     SP Merkem A  –  Beloften B

Om 15u00     1ste Elftal  –  SK Steenbrugge 

Zaterdag 15 Dec. 2018

Om 14u30     SV Loppem  –  U21
Om 19u00     1ste Elftal  –  VK Dudzele

Zondag 16 Dec. 2018

Om 09u15     Beloften B  –  Nsvd Handzame
Om 09u15     Sp Keiem  –  Beloften A

——————————————————————————————————————–

Uitslagen Vorige week

Zaterdag 01 Dec. 2018

Om 09u00     VK Westhoek C  –  U8        14 – 6
Om 09u00     U10 A  –  KV Oostende C    5 – 4
Om 09u15     VC Zandvoorde A  –  U9
Om 09u15     U17  –  WS Oudenburg      5 – 5
Om 10u30     U7  –  Keg Gistel          
Om 10u30     U10 B  –  VV Aartrijke A     5 – 2
      
Om 13u00     U12 A – FC Lichtervelde    6 – 1
Om 13u00     U13  –  SV Bredene B        1 – 3
Om 14u30     U12 B  –  VV Aartrijke        2 – 5
Om 14u30     U15  –  SV Nieuwpoort     0 – 0

Zondag 02 Dec. 2018

Om 09u15     U21 –  VV Koekelare                      1 – 5
Om 09u15     Beloften A  –  Davo Westende     6 – 0
Om 10u00     SV Moorslede  –  Beloften B         2 – 1

Om 15u00     Dar. Brugge   –  1ste Elftal            5 – 5

 

Website Patrick Website Willems