Home

                                                                                              05830                            

Jassen gesponsord aan 1ste ploeg en beloften:

Feryn Niels: Dak – Timmerwerken Ichtegem
Koen Vandaele: Voegwerken Eernegem
Café St. Cecilia – Feestzaal T’Wit Paard Ichtegem
T’Jonck Rudy: Terrasoverkappingen Ichtegem   

————————————————————————————————————————————–

wedstrijdbal

Wie schenk er de volgende ? 

Op Zondag  07 – 04 – 19
Kvc Ichtegem   –  Dar. Brugge  

Wedstrijdbal geschonken door : Staelens Ivan – ruimdienst

 

 

Bekijk onze nieuwe balsponsors hier

 —————————————————————————————————————————————

Noteer alvast volgende activiteiten:

wie wint de buit?: Hoofdprijs: 1752
                               Andere nr  : 350; 420; 624; 633; 702; 847; 1544; 1700

Lente Tornooi: 1 , 4 en 5 mei 2019
BBQ + Smoefeltocht: 11 mei 2019

Proficiat aan de Beloften B 2018 – 2019

  

————————————————————————————————————————————-

Wedstrijden dit weekend.

Vrijdag   12  April 2019

Om  19u30     Davo Westende  –  Beloften A

Zaterdag  13 April 2019

Om 09u00     U10 A  –  Exc Zedelgem
Om 09u15     Un Zandvoorde  –  U17
Om 09u15     SV Loppem  –  U7
Om 09u30     SK Torhout  –  U8
Om 09u30     Sv Diksmuide  –  U9
Om 10u30     U10 B  –  FC Veldegem
     
Om 13u00     U12 A  –  Oostduinkerke
Om 13u00     U13  –  Nsvd Handzame   
Om 14u30     U12 B  –  Dosko Beveren
Om 14u30     U15  –   Nsvd Handzame

Zondag  14 April 2019

Om 09u15     VV Koekelare  –  U21
Om 09u15     Beloften B  –  SV Moorslede

Om 15u00     SK Steenbrugge  –  1 ste Elftal 

——————————————————————————————————————–

Uitslagen Vorige week

Zaterdag  06 April 2019

Om 09u00     U10 B  –  Sint – Andries       8 – 1
Om 09u00     SV Bredene  –  U17
Om 09u30     U8  –  FC Veldegem             7 – 8
Om 10u00     U7  –  Sperm. – Middelk.
Om 10u15     Ruddervoorde  –  U10 A     5 – 7
Om 11u00     U9  –  FC Veldegem
     
Om 13u45     SK snaaskerke  –  U12 A      3 – 7
Om 13u45     FC Veldegem  –  U12 B        6 – 9   
Om 14u30     Sperm. – Middelk. –  U13     5 – 1
Om 14u30     Keiem Sp.  –  U15                 1 – 2

Zondag  07 April 2019

Om 09u15     U21  –  VV Ruislede                 0 – 5  forfait
Om 09u15     Beloften A  –  SV Veurne        3 – 0
Om 09u15     Lange. – Poelk. – Beloften B   1 – 2

Om 15u00     1 ste Elftal  –  Dar. Brugge      2 – 0

 

—————————————————————————————


 

Website Patrick Website Willems