Home

05830                                                                                              05830

—————————————————————————————————————————————-

                          Spelers gezocht

Met het oog op volgend seizoen zoekt KVC Ichtegem nog een aantal
spelers voor alle leeftijden Kandidaten kunnen zich aanmelden bij
Dominique Meulemeester op tel. 498 / 44 12 91.

————————————————————————————————————————————–

wedstrijdbal

Wie schenk er de volgende ? 

Op 22 – 10 – 2017     Kvc Ichtegem  –  FC Lissewege

Wedstrijdbal geschonken door :

 

Bekijk onze nieuwe balsponsors hier

 ————————————————————————————————————————————

Grote koekenkaarting

Wanneer:  Vrijdag 20 en Zaterdag 21 Oktober

Kaarten te verkrijgen bij alle spelers en bestuursleden

————————————————————————————————————————————-

Panini stickerboek beschikbaar op zat. 21 oktober

————————————————————————————————————————————-

Wedstrijden dit weekend.

Zaterdag   21 Okt. 2017

Om 09u00     U9  –  SV Bredene A
Om 09u15     U17  –  FC Lichtervelde A
Om 09u15     VV Damme A   –  U10
Om 10u30     U7  –  Exc Zedelgem
Om 10u30     U8 B  – Exc Zedelgem A
Om 10u30     SK Staden B  –  U8 A
Om 10u30     U11 B  –  Exc Zedelgem A
Om 10u45     FC Veldegem  –  U11 A

Om 13u45     U12  –  SK Sperm. – Middel.
Om 13u45     U13  –  SK Westrozebeke
Om 15u15     U15  –   VV Aartrijke


Zondag  22  Okt. 2017

Om 09u15     SK Torhout  –  Beloften A
Om 09u15     Beloften B  –  SC Lombardsijde A

Om 15u00     1ste elftal   –  FC Lissewege

——————————————————————————————————————–

Uitslagen Vorige week

Zaterdag   14 Okt. 2017

Om 09u00     U8 A  –  Keg Gistel A                7  –  7
Om 09u00     U9  –  SV Nieuwpoort A          5  –  17
Om 09u15     U17  –  SKV Zwevezele           6  –  2
Om 09u15     Keg Gistel A  –  U10                8  –  6
Om 09u30     SVD Kortemark  –  U11 A      3  –  7
Om 10u30     U7  –  KM Torhout A               3  –  20
Om 10u30     U8 B  –  VK Zerkegem
Om 11u30     SV Bredene A  –  U11 B          4  –  6

Om 13u45     U12  –  FC Veldegem              5  –  2
Om 13u45     U13  –  VV Aartrijke                7  –  4
Om 15u15     U15  –  SK Torhout                 1  –  2

Om 17u30     VV Alveringem  –  U21                       8  –  1
Om 19u00     Dar. Ruddervoorde  –  1ste elftal    0  –  1

Zondag  15  Okt. 2017

Om 09u15     Beloften A  –   SKV Zwevezele B       3  –  1
Om 09u15     SK Nieuwkappele   –  Beloften B      3  –  4

 

Website Patrick Website Willems